Traktörler hakkında bilgiler, traktör fiyatları, servisleri, bayiler, ikinci el, 2. el fiyatlar, satış, resimleri, yedek parça, Erkunt, Tafe, Tümosan, LS, Massey Ferguson

Son Haberler

Resimler

Traktör Fiyatları

New Holland

Ucuz Traktörler

Enter Traktör

Bozok Traktör


Bozok traktör Adem Karacabay tarfından kurulmuş olup;Gebze Şekerpınarı'ndaki 20.000m2'lik fabrikasında Massey ferguson-Hint ortaklığı ile üretilen Tafe Traktörlerin üretim ve montajını yapmakta olup, 1000. traktörü üretmiş bulunmaktadır.

Yaygın bayii ve servis ağı ile pazarda etkin bir firma olmak istemektedir.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

480 bağ bahçe tipinde alçak olarak bekliyoruz.480 ni ne zaman piyasaya çıkacak.manisa akhisar yeniceköy zeytincilerinden alaattin aysu.başka traktör almıyorum 480 ni en kısa zamanda bekliyorum.

Adsız dedi ki...

sitenize giremiyorum.nasıl girebilirim.

admin dedi ki...

Maalesef ulaşamıyoruz siteye. adem Karacabey'in vefatından beri BOZOK Traktörün akibeti meçhul. Bilgi alır almaz yayınlayacağız.

Adsız dedi ki...

BOZOK TRAKTÖR PİYASAYA NE ZMN GRECK SABIRSIZLIK LA BKLIYORUZ...BOLU YENİÇAĞA SARAYKÖY DEN SİNAN ÖZTÜRK PİYASAYA ÇIKINCA HEMN SATIN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÇABUK OLUN.

Adsız dedi ki...

traktorlerınzın bayılıgını alamak ıstıyorum nevzatoglu otomotıv erzurum horasan

traktör alacaksanız ya da yeni modeller hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adres. Firmaların satışa sunduğu yeni nesil traktörler ve özellikleri, resimleri, çeşitli bilgiler yer almakta

Arayın

Takipçiler

Arşiv