Traktörler hakkında bilgiler, traktör fiyatları, servisleri, bayiler, ikinci el, 2. el fiyatlar, satış, resimleri, yedek parça, Erkunt, Tafe, Tümosan, LS, Massey Ferguson

Son Haberler

Resimler

Traktör Fiyatları

New Holland

Ucuz Traktörler

Enter Traktör

Yeni Model Ford Traktörler/ford traktör Resimleri
&Sizlere Avrupadan bazı Ford Modellerini tanıtmak istiyoruz.Yani traktör konusunda ne kadar geri kalmış olduğumuzu kanıtlayan örnekler bunlar.Sitemize baktığımızda hala çiftçi arkadaşların benim malım en iyisi diyerek yorumlar bıraktıklarını görüyoruz.Yok Tümosan şu yok erkunt az yakar, yok başak en iyisi,New holland tt, td serileri iyi falan. New holland'ın Türkiye versiyonları için konuşuyoruz(İthaller kapsam dışı)Bakın 1980 li yıllardaki ford FW_30 Modeline siz karar verin çiftçi kardeşlerim traktör sevdalıları Alamanlar nasıl traktör yapmış,nasıl traktör kullanmış?...
&&Bizim traktörlerimizde hala gerçekten bizim icat ettiğimiz yenilikler yok, ya Erkunt gibi motor, şanzuman ,pompa gibi önemli parçalar ithal veya lisanslı hele 100 Bg modeli Kudret ithal şu anda piyasada yok( çünkü Lindner firması artık Erkunt'a üretmiyor)ya da Tümosan gibi kopya ya da Başak gibi çalıntı Lisansla üretiliyor.
&&&Diyeceksinizki iyi şeyler yok mu? Var elbette ben 2006 model Tümosan 60-80 DTK ve 184 Bmc Morris Leyland 1982 model kullanıyorum.Neden mi? Türk malı olduğu için Leyland 182 Türk Montajı aynı şu anda Farmtrack,Tafe,Başkent traktörün yaptığı gibi. Tümo ise iddiasına göre %100 yerli...Bence Türkler traktör üretmeli ve biz çiftçilerce desteklenmeli. Bu bir çağrıdır.Ancakl istirhamım şu lütfen çok aşırıya kaçmayalım elalemin traktörünü görmeyen kendininkini dozer zannedermiş(!)Bakınız Ford FW_30 1981 model.Hele sizlere yakında bazı fiat modelleri yayınlayacağım ki aynı tümosan klasik modeller.
&&&&Firmalardan daha çok kalite ve %de 100 yerlilik oranı isteyelim...Bizim beyinlerimiz artık -kopyala- yapıştır -üret montaj yap -değil yeniyi tasarla- üret lisans sat- yapsınlar.Yoksa icat edilmiş bir traktörü kopyalayıp atölyede bile traktör yapabilirsiniz.
FORD FW 30 1981 MODEL 20924 EURO+KDV DANİMARKA'DA SATILIKTIR.
FORD 8870 İSE HOLLANDA 'DA PAZARLIK USULÜ SATILIKTIR.
&&&&& Bu ididalı laflardan sonra sizi Ford resimleri ile başbaşa bırakayım>>>>>>>>
DİĞER RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN DEVAMI BUTONUNA TIKLAYINIZ>>>
2 yorum:

Adsız dedi ki...

bilader sen ne diyon ya, birileri bizi onarcak, illa yerlimi onarsın diyon yani. bu çağda yerlisi yabancısımı kaldı allasen. hiçmi gaste okumuyon, volvoyu bile çinliler aldı. hangi yerliden bahsediyosun. hangisi iyi ve ucuzsa onu alırım, yerli yabancı farketmez, onarırsa yerli onarsın demeyiz.

2924830606616864 dedi ki...

Birader ben diyorum ki;yerli modeller sadece kopyalam yapıyor.Kalitesiz şekile.Biz üretim yapandan yana olalım.Ama sadece yeniyi üretenden yana.Bu arada yenilik yapan kaliteyi artıran yerli mallarını destekleyerek onları güçlü kılalım.Moral verelim.Başarmalarını sağlayalım.

traktör alacaksanız ya da yeni modeller hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adres. Firmaların satışa sunduğu yeni nesil traktörler ve özellikleri, resimleri, çeşitli bilgiler yer almakta

Arayın

Takipçiler

Arşiv